"Vážím si spolupráce s lidmi, kteří ví, co dělají, umí to a jsou profesionály. Mohu tak jednoznačně doporučit služby pí Tiché..."

Ing. Martin Dlabač

spolupráce s SMO a.s.

"Spolupráce s paní designérkou Tichou, je perfektní. Děkujeme za Vaše rychlé reakce, nápady a velkou dávku trpělivosti."

Daniel Mikeš

návrh interiéru kuchyně

"Paní MgA. Tichá je špičkový profesionál, který přesně ví, co dělá. Spolupráce s ní snese jen ta nejpřísnější kritéria. Můžu ji s čistým svědomím všem jen doporučit..."

Roman Skácel

Koupelny Ptáček

"Paní Tichou vřele doporučují všem, kdo zvažujete změnit svůj domov, kancelář, či jiný prostor. Z naší 160 m² kanceláře udělala nádhernou, moderní a hlavně funkční kancelář, ve které nás každý den baví pracovat! Určitě ji doporučím a už jsem i doporučil dále.
Děkuji Vám za Váš čas strávený s námi! "

Dalibor Stříbný

návrh interiéru kanceláří EXPLICIT REALITY

"Paní Tichá nám pomohla při zařizování interiéru našeho rodinného domu. Spolupráce s ní byla výborná. Je trpělivá, ochotná a komunikace byla rychlá a profesionální. Paní Tichá nám skvěle poradila ohledně výběru barev, materiálů a pomohla nám vytvořit útulné místo pro naši rodinu. Mohu ji vřele doporučit :-)"

Alena Vráblíková

návrh interiéru domu

"Služby paní designérky Tiché mohu jen a jen doporučit. Nám vykouzlila z domu moc příjemné místo k bydlení :-) Vždy perfektní domluva, kromě samotného návrhu se dále spolupodílí na realizaci až do samotného závěru. Sama kontaktuje řemeslníky, pomůže s výběrem materiálů, barev apod. Vzhledem k tomu, že dům zařizujeme postupně, hodlám i nadále využívat jejích služeb :-)"

Monika Filáková

návrh interiéru RD

"Paní Tichou jsme oslovili s návrhem interiéru obývacího pokoje na základě doporučení a shlédnutí jejích prací.
Chtěli jsme interiér prosvětlit a udělat jednoduchý v moderním stylu, což se paní Tiché podařilo.
S výsledkem jsme spokojeni a děkujeme. "

Zdeněk Mikulka

návrh obývacího pokoje

"Paní Tichá nám pomohla při rekonstrukci kuchyně a obývacího pokoje vytvořit útulný a vkusný interiér. Kromě nábytku a barev nám poradila i s výběrem doplňků, dekorací až do posledního detailu. Příjemná a ochotná poradit, vřele doporučuji."

Simona Pawlusová

návrh interiéru obývacího pokoje a poradenství při rekonstrukci kuchyně

"Paní Tichou jsme oslovili na základě doporučení ohledně návrhu interiéru našeho bytu, který jsme celý nově zařizovali.
Spolupráce a celková komunikace probíhala přesně dle našich představ, paní Tichá rychle pochopila naše očekávání a vkus, a také výborně zvládla reagovat na naše náročnější požadavky. Návrh interiéru jsme proto rádi ponechali v její režii.
S výsledkem jsme moc spokojení a moc rádi doporučujeme její práci dále. "

Christine Erbmannová 

návrh interiéru bytu

"Paní Tichá nám pomohla s návrhem interiéru obývacího pokoje, ložnice a chodby. Od první schůzky, postupných návrhů až ke konečné realizaci, vše proběhlo naprosto hladce a profesionálně. I když jsme s manželem zezačátku nebyli moc přesvědčeni, že interiérového architekta potřebujeme, že to přece nemůže být tak těžké si byt vybavit sám, nakonec jsme opravdu rádi, že jsme se tak rozhodli a paní Tiché se ozvali. Je moc šikovná, má vkus a její rady a tipy jsou k nezaplacení:-)"

Barbora Machová

návrh interiéru bytu

"S Katkou jsme spolupracovali při rekonstrukci domu. Navrhla nám kompletní dispozice, dokázala vymyslet dostatek zabudovaného úložného prostoru tam, kde místa moc nebylo, a najít kompromis mezi kvalitou a cenou, kde bylo potřeba. Při výběru konkrétních věcí v rámci rekonstrukce nám dokázala vždycky poradit nebo nás přesměrovala na odborníky a vždy byla "po ruce"."

Markéta Sedláčková

rekonstrukce podkroví

"Paní Tichá mi velice pomohla při zařizování nového bytu. Vše vymyslela, nakreslila, dohlížela na celou realizaci a montáž kuchyňské linky i skříní. Vše se mnou několikrát konzultovala a vždy mi dobře poradila. Nakonec mi pomohla i s výběrem zařizovacích předmětů. S výslednou podobou bytu jsem velmi spokojen."

Jan Kýla

návrh interiéru bytu


Budu moc ráda i za Vaši zpětnou vazbu...