co teď...

než se vůbec začne

Váš budoucí interiér je dobré začít řešit šest až dvanáct měsíců před jeho plánovanou realizací. U větších a složitějších projektů to můžou být i dva roky. Určitě platí čím dřív, tím líp. Hlavně developerské projekty umí být v tomto záludné a je potřeba podrobně pročíst možnosti klientských změn.

Budeme potřebovat půdorys i řez stavby. Někdy z návrhu vyplyne drobná změna dispozice ve formě posunutí příčky nebo jiné umístění okna. Často z návrhu vyplyne změna rozvodů. To se dá řešit jen s předstihem a po konzultaci s architektem. Čím víc času, tím lepší výsledek bez kompromisů.

Střádejte referenční obrázky, poskládáte si tak mozaiku svých představ a utříbíte myšlenky o barvách, materiálech a stylu. Na vše ostatní jsem tu já.

...a co potom?

navázání spolupráce

Můžeme se rozloučit už po vypracování grafických návrhů. Ideálně ale budeme pokračovat přes technické řešení, koordinaci dodavatelů až k finálnímu dekorování.

První schůzku chápu jako příležitost k novému projektu, takže vás nebude nic stát. Určíme si na ní čeho přesně chcete dosáhnout a propočítáme kolik to celé může stát.

Ke každému návrhu zpracuji náhledové vizualizace, které někdy stačí a jindy je potřeba udělat více realistické. Ke každému projektu přistupuji individuálně, takže někde může stačit skica v ruce, jinde bude potřeba vše detailněji propracovat. 

První koncept můžete zpravidla očekávat do dvou až čtyř týdnů, v závislosti na velikosti projektu. Jak rychlý spád to nabere potom je už zcela individuální. 

Finálním výsledkem není nic menšího než Vaše spokojenost.